Головна / Новини та оголошення / Новини / В районі активно реалізуються державні програми підтримки аграрного сектору

В районі активно реалізуються державні програми підтримки аграрного сектору
13 лютого 2020 року

Н а протязі 2019 року сільгосптоваровиробники  всіх форм власності району долучались до державних програм підтримки аграрного сектору, що передбачено відповідними   Постановами Кабінету Міністрів України.

В цілому по всіх напрямках  було освоєно коштів державного бюджету на загальну суму – 11,1 млн. грн..

Крім виробничих питань сільгосппідприємства району в повному обсязі завершили розрахунки по виплаті орендної плати.

В 2019 році із загальної суми нарахування 128,5 млн.грн орендодавцям виплачено 129,5 млн.грн, що складає 105% від договірних зобов’язань. В середньому в  районі розмір орендної плати за 1 га становить 3369,8 грн.