Головна / Новини та оголошення / Новини / Засідання оргкомітету

Засідання оргкомітету
13 січня 2020 року

В залі засідань райдержадміністрації 13 січня відбулось засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі 18-19 січня 2020 року Днів сатири та гумору, присвячених 186-й річниці від дня народження С.В. Руданського.

Було обговорено сценарний план проведення свята, розподілено обов’язки між відповідальними виконавцями. Голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк націлив присутніх на належну підготовку заходів, необхідних для проведення свята гумору в м.Калинівці та на малій Батьківщині поета – с.Хомутинці.

Святкові заходи у м.Калинівка проходитимуть 19 січня 2020 року. В програмі свята – виступи письменників, поетів – гумористів, творчих колективів, виставки світлиць сільських територіальних громад, кролів та птиці, спортивні змагання, конкурси, розваги, призовий стовп, нагородження премією імені С.Руданського, святкова торгівля.