Головна / Новини та оголошення / Новини / Проведено захід «Світ моїми очима»

Проведено захід «Світ моїми очима»
29 листопада 2019 року

Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 29 листопада 2019 року в залі урочистих подій районного Будинку культури спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, міським відділом освіти, будинком дитячої та юнацької творчості та за підтримки народного депутата України П.Юрчишина проведено творчий фестиваль  для дітей з функціональними обмеженнями «Світ моїми очима».

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрила головний спеціаліст відділу освіти  Калинівської РДА  Блажченко Оксана Василівна, яка привітала діток та побажала їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення  колективної роботи «Лісова галявина. Вечір перед Різдвом».

Особливу родзинку до дитячого свята додали вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Черепашинці (дитячий зразковий ансамбль «Веселики), які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою.

Наприкінці заходу, за дорученням народного депутата України Петра Юрчишина, його помічник Ярова Галина Григорівна, особисто привітала маленьких митців і поспілкувалася з їхніми батьками. Всім учасникам фестивалю вона подарувала гостинці з солодощами.