Головна / Новини та оголошення / Новини / Інформаційно- просвітницький захід з опікунами та піклувальниками Калинівського району

8 листопада 2019 року

08 листопада 2019р. Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з центром практичної психології та соціальної роботи «Довіра» районного відділу освіти в приміщенні Калинівського районного будинку культури проведено батьківський всеобуч з опікунами/піклувальниками та прийомними батьками району за темою: «Роль батьків у збереженні психічного здоров’я дитини». В зустрічі прийняло участь 40 сімей, в яких виховуються діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

На захід були запрошені фахівці РЦ ППСР, практичні психологи і соціальні педагоги міста та району.

З вітальним словом на відкритті форуму виступили завідуючий  районним центром практичної психології і соціальної роботи «Довіра» Андрейко А.В. та головний спеціаліст районного відділу освіти Блажченко О.В.

Відеолекторій на тему: «Психічний розвиток дитини під загрозою» презентувала соціальний педагог Радівської ЗОШ I-IIIст. Бойко Л.В.

Психологічний практикум «Негативні фактори-перешкода до успішної соціалізації особистості дитини» провела соціальний педагог Калинівської ЗОШ №1 I-IIIст. Синюшко Н.М..

Практичні психологи проводили з опікунами/піклувальниками та прийомними батьками різні вправи та давали їм поради, як побільше спілкуватись з дитиною, як  пояснювати дитині що таке реклама, як навчити її не вірити усьому, про що кажуть з екрана, стежити, щоб дитина, окрім комп’ютера, мала інші захоплення.

Подібні зустрічі заплановані і у майбутньому. Адже наше головне завдання – створити максимально комфортні умови перебування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у їх нових родинах.

<!--[if gte mso 9]><xml> 800x600 </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} </style>