Головна / Новини та оголошення / Новини / Що пропонує Концепція змін до Конституції України в частині децентралізації? (презентація)

8 листопада 2019 року

Останні тижні в Україні точаться дискусії довкола майбутніх змін Конституції України в частині децентралізації влади.

17 жовтня вперше Концепцію змін до Конституції України в частині децентралізації презентували на засіданні Ради донорів з питань децентралізації. Суть пропонованих змін представив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Корнієнко. А вже 23 жовтня провели публічне обговорення Концепції з асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Враховуючи те, що більшою частиною аудиторії порталу "Децентралізація " є представники органів місцевого самоврядування та інші учасники реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, портал "Децентралізація" публікує презентацію Концепції внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади (ЗАВАНТАЖИТИ). Наша мета – залучити до обговорення пропонованих змін якомога більше представників зацікавлених сторін. А виходячи з того, що «Децентралізацію» щомісяця відвідують більше 120 тисяч читачів, сподіваємося, що жоден з них не залишиться осторонь цього важливого питання.

Прес-центр ініціативи "Децентралізація":
decentralization@minregion.gov.ua