Головна / Новини та оголошення / Новини / Працівників культури та майстрів народного мистецтва району привітали з професійним святом

7 листопада 2019 року

Сьогодні в Калинівському районному будинку культури  відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, майстрів мистецтв – усіх, хто зберігає та примножує джерела духовності та краси українського народу з професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський, голова районної ради Василь  Поліщук, заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов, помічник народного депутата Верховної Ради України  Сергій Зінов.

«Культура відіграє важливу роль у виховані високої духовності та моралі наших громадян, творенні духовного простору держави. Своєю плідною працею працівники культури Калинівщини звеличують та примножують успіхи і досягнення не лише нашого району, але й області та України загалом» - підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій  Пачевський.

Під час урочистостей кращі представники професії та аматори  отримали грамоти райдержадміністрації та  районної ради. Не залишилися без уваги  та вшанування ветерани культури, які зробили значний внесок у розвиток і процвітання національної культури.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>