Головна / Новини та оголошення / Новини / Урочисте закриття ХХVІІ обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе»

8 жовтня 2019 року

04 жовтня 2019 року з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю у м. Вінниці відбулося урочисте закриття ХХVІІ обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Учасники Фестивалю – діти та молодь віком від 7 до 35 років, які були переможцями районних та міських відбірних конкурсів.

Калинівський район представляли Бурлака Максим (14 років) – учень ЗОШ ІІ ст. № 4 м. Калинівка, Єфімова Анастасія (14років) та Іскра Анастасія (13 років) – учениці ЗОШ І ІІІ ст. №2 м. Калинівка

Всі вони 04 жовтня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Садовського, де відбувся фінал Фестивалю, отримали за свої роботи цінні подарунки та дипломи переможців від організаторів заходу: Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Вінницького ОЦСССДМ, Вінницької єпархії Української Православної Церкви, Служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації та ін.

Учасники заходу змогли переглянути казкову музичну виставу «Русалонька», відвідали Макдональдз та отримали Хепі міл, а також були запрошені на обід до ресторану «Тифліс».