Головна / Новини та оголошення / Новини / Запрошуємо до участі в ІІІ Регіональному Форумі громадських ініціатив «Я змінюю»!

4 жовтня 2019 року

Вінницька обласна державна адміністрація запрошує представників громадських рад при райдержадміністраціях та організацій громадянського суспільства взяти участь у ІІІ Регіональному Форумі громадських ініціатив «Я змінюю», який відбудеться 8 жовтня 2019 року у м.Вінниці в приміщенні ресторану «MontBlanc» (вул.Соборна, 34).

Метою Форуму є налагодження партнерських відносин з організаціями громадянського суспільства у реалізації різногалузевих проєктів та ініціатив, а також створення належних умов для залучення громадськості до обговорення проєкту плану заходів з реалізації у Вінницькій області у 2020 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

В програмі Форуму передбачена робота у форматі «Світове кафе» та спільне обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці влади та громади.
Щоб стати учасником Форуму, зареєструйтеся, будь ласка, за допомогою цієї форми на офіційному вебсайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.vin.gov.ua/gromada/491-ii-rehionalnyi-forum-sotsialnykh-investytsii/21167-uchast-u-iiі-rehionalnomu-forumi-hromadskykh-initsiatyv