Головна / Новини та оголошення / Новини / Відбулося третє засідання районної комісії з питань розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

4 жовтня 2019 року

04.10.2019 року в залі засідань Калинівської РДА відбулося  третє засідання районної комісії з питань розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Метою проведення даного засідання було розгляд заяв, що надійшли  до органу соціального захисту населення від дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебували на квартирній черзі та  виявили бажання отримати грошову компенсацію у придбанні житла.

<!--[endif]-->