Розмір шрифту: А А А Колір сайту: А А А Зображення
Параметри Звичайна версія

Параметри шрифту:

Виберіть шрифт: Arial Times New Roman
Інтервал між символами: Стандартний Середній Великий

Параметри шрифту:

Чорним по білому
Білим по чорному
Синім по голубому
Коричневим по бежевому
Зеленим по коричневому

Головна / Новини та оголошення / Новини / До 5 вересня на Вінниччині триватиме черговий прийом документів на дотацію за утримання молодняка ВРХ

До 5 вересня на Вінниччині триватиме черговий прийом документів на дотацію за утримання молодняка ВРХ
4 вересня 2019 року

 

Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, відповідно до постанови КМУ від 07.02.2018 р. № 107, з 01 по 05 вересня 2019 року організовано приймання чергових відомостей від органів місцевого самоврядування для виплати фізичним особам за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13-місячного віку.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Органами місцевого самоврядування формуються відомості отримувачів дотації станом на 1 травня, на 1 вересня і на 1 грудня поточного року.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування) певний перелік документів.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

- у період утримання молодняка віком від одного до п’яти місяців - 300 гривень за голову;

- у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти місяців - 700 гривень за голову;

- у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців - 1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

- за перші чотири місяці утримання молодняка - 300 гривень за голову;

- за наступні чотири місяці утримання молодняка - 700 гривень за голову;

- за наступні чотири місяці утримання молодняка - 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.


Довідково:

На Вінниччині у 2018 році 14,5 тис. фізичних осіб, які утримували молодняк великої рогатої худоби, отримали 31,6 млн. грн. дотації.

В поточному ж році, станом на 1 травня, дані виплати отримали 14,6 тис. наших земляків. Загальна сума дотації - 38,9 млн. грн.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua