Головна / Новини та оголошення / Новини / Платники єдиного податку Вінниччини спрямували до місцевих бюджетів 547 мільйонів гривень

11 червня 2019 року

За п’ять місяців поточного року платники єдиного податку Вінниччини спрямували до місцевих бюджетів 547 млн грн.

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського, це майже на 84,7 млн грн або на 18,3% більше від минулорічних надходжень за аналогічний період.

Із усієї суми єдиного податку, перерахованого до місцевих скарбниць, майже дві третини або близько 378,1 млн грн – внесок громадян–підприємців. Решту сплатили юридичні особи – спрощенці.

Руслан Осмоловський нагадує, що єдиний податок, який у повному обсязі надходить безпосередньо до місцевих бюджетів, за обсягом сплати поступається тільки податку на доходи фізичних осіб. Відтак, перераховуючи його і формуючи доходи місцевих бюджетів, суб’єкти господарської діяльності, платники єдиного податку, спрямовують ці кошти на потреби, розвиток та благоустрій саме своєї територіальної громади.