Головна / Новини та оголошення / Новини / Калинівщина урочисто відзначила 74 річницю перемоги

Калинівщина урочисто відзначила 74 річницю перемоги
9 травня 2019 року

8 та 9 травня ми вшановуємо подвиг тих, хто віддав своє життя за мир і наше майбутнє. Цього року заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в м.Калинівці 9 травня.

Урочисте дійство розпочалось покладанням  квітів до пам’ятника воїнам-визволителям. Свою шану полеглим віддали голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь  Поліщук, голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк, дружина народного депутата України Петра Юрчишина Любов Ярославівна, ветерани Другої світової війни, представники трудових колективів та навчальних закладів міста, громадськість.

Пам’ять воїнів, полеглих у боях, вшанували хвилиною мовчання.

Голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та голова районної ради Василь Поліщук з привітальним словом звернулися до ветеранів. Подякували їм за мужність та героїзм, за Перемогу. Побажали довголіття, здоров’я та мирного неба.

«Друга світова -  найжахливіша в історії війна. В ній безліч людських і національних трагедій. В Україні майже нема родини, яка б не постраждала від цієї жахливої війни. Від Калинівщини на різних фронтах воювало 19 тисяч жителів. Усі вони виявили зразки масового героїзму і відваги у боях з ворогом.

Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає» - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

З  вітальним словом до присутніх також звернулися голова Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк, дружина народного депутата України Петра Юрчишина Любов Ярославівна, голова районної організації «Ветерани України» Валерій Захарчук.

Працівники районного будинку культури підготували святкову та урочисту програму заходу