Головна / Новини та оголошення / Новини / Калинівська лікарня отримала обладнання майже на мільйон гривень

Калинівська лікарня отримала обладнання майже на мільйон гривень
12 квітня 2019 року

П’ять відділень Калинівської центральної районної лікарні отримали нове обладнання майже на один мільйон гривень. Його для лікарні передали заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та голова Калинівської районної ради Василь Поліщук.

Як зазначив Олександр Крученюк, Калинівська центральна районна лікарня є прикладом для багатьох інших медичних закладів такого рівня. Чимало зроблено для модернізації матеріальної бази закладу. Це все стало можливим завдяки спільній роботі медиків та органів влади.

«Професія лікаря є надзвичайно важливою для суспільства. Завдання влади усіх рівнів забезпечити належний рівень надання медичних послуг, а також належний рівень заробітних плат лікарів та медичних працівників», – наголосив Олександр Крученюк.

«Робота лікаря дуже відповідальна. Дякую вам за допомогу, яку ви надаєте. Розуміємо, що для людей повинен бути потужний медичний заклад, де надаватиметься відповідна медична допомога» - зауважив голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк .

«У минулому році Уряд виділив двадцять мільйонів гривень на соціально — економічний розвиток Калинівського району. Частину із них спрямовано для районної лікарні, — зазначив голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. — Вісімсот тисяч гривень було використано на утеплення приміщень лікарні і майже стільки ж на придбання нового обладнання».

Нове обладнання закуплено для бактеріологічної лабораторії, яку незабаром відкриють, пологового, хірургічного, реанімаційного, поліклінічного та інфекційного відділень.

«Ми плануємо відкрити у своїй лікарні бактеріологічну лабораторію, в якій на сьогоднішній день є велика потреба, — каже головний лікар ЦРЛ Владислав Головащенко, — тому триста дев’яносто дев’ять тисяч гривень, було спрямовано на придбання обладнання саме для цієї лабораторії. Для різних відділень лікарні, відповідно до тендерних процедур,  було придбано:  набір очкових лінз, пульсоксиметр, дозатор, два автоклави, мікроскопи, іономіри, апарати для лапароскопічної стійки та інше необхідне медичне обладнання».