Головна / Новини та оголошення / Новини / У Калинівському технологічному коледжі відкрито оновлену актову залу

У Калинівському технологічному коледжі відкрито оновлену актову залу
12 квітня 2019 року

У заході з приводу відкриття відремонтованої та оновленої актової зали взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, перебуваючи 12 квітня в Калинівському  районі.

«Відтепер в гарній, ошатній залі студенти коледжу зможуть не тільки демонстьрувати моделі одягу, але й проводити різноманітні заходи. Дякую райдержадміністрації, районній, міській раді, які долучилися до ремонтних робіт, а також викладачам – які працюють на благо навчального закладу» - сказав Олександр Крученюк.

Вручив грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради заступнику директора з гуманітарної освіти Калинівського технологічного коледжу  Печевистій Ользі Василівні.

Голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк підкреслив: «Досить багато років Калинівський технологічний коледж є одним з найкращих навчальних закладів області. Тут виросло багато поколінь справжніх фахівців. Викладацький колектив працює творчо і наполегливо. Приємно, що у нас є молодь, яка побудує гарну, процвітаючу країну».

«Створюючи умови для розвитку наших дітей – створюємо наше майбутнє. В подальшому планується провести утеплення приміщення навчального закладу» - наголосив голова районної ради Василь Поліщук.

«Все найкраще дітям. Сьогодні ми стали свідками європейського підходу до навчального процесу, покращення матеріально-технічної бази закладу» - сказав директор Калинівського технологічного коледжу  Григорій Федонюк. Подякував усім, хто долучився до робіт з оновлення актової зали.

Для довідки. Ремонт актової зали Калинівського технологічного коледжу було розпочато в грудні 2017 року. Кошти на проведення ремонту було виділено Калинівськими районною та міською радами. Всього витрачено близько 500 тисяч гривень. Придбано нові меблі, виконано роботи щодо венеціанської штукатурки стін, оновлено сцену, натяжну стелю зали та багато іншого.

Допомогу в ремонтних роботах надавали: в/ч 3028 Національної гвардії України, ПрАТ «Калинівський машзавод», ФОП І. Соколовський, колектив Іванівської ЗОШ та інші.