Головна / Новини та оголошення / Новини / В Корделівській ЗОШ урочисто відкрито спортивну залу

В Корделівській ЗОШ урочисто відкрито спортивну залу
12 квітня 2019 року

Сьогодні, 12 квітня, в Корделівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято для всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях і загалом, для кожного  корделівчанина, який не уявляє своє життя без спорту. Тут було урочисто відкрито спортивну залу.

Почесними  гостями свята стали заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації  Оксана Блажченко, голова Корделівської сільської ради Людмила Дудар.

«Відкриття цього залу – дуже важливий крок для розвитку спорту, фізичного здоров’я населення територіальної громади. Приємно,
що заняття спортом відтепер проходитимуть в комфортних умовах. Оновлення спортивного залу стало можливим
завдяки злагодженій та кропіткій роботі влади, місцевого самоврядування, громадськості. Нехай всі зайняття та змагання, які відбуватимуться у цьому
залі, будуть насиченими та цікавими, а уроки з фізичної культури проходитимуть з радістю» - сказав  заступник голови обласної державної адміністрації
Олександр Крученюк.

«Переконаний, що цей зал, кваліфіковані вчителі фізичної культури, молоді спортивні таланти, які зростають в цій школі, дадуть змогу покращити спортивні досягнення та перемоги навчального закладу» – підкреслив голова районної державної адміністрації Володимир Гаврилюк .

«Цей спортивний зал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме формуванню особистості, допоможе виростити фізично здорове покоління» - наголосив голова районної ради Василь Поліщук.

« Я щиро вдячний усім тим людям, які докладали часточку своєї душі, сил та енергії в справу ремонту спортивного залу» - сказав директор школи Віталій Оліх.

На початок святкової церемонії до оновленого спортивного залу увійшли діти, які є гордістю школи – спортсмени, неодноразові переможці районних і обласних змагань з різних видів спорту. Збірна школи з волейболу серед юнаків, збірна школи з волейболу серед дівчат, рій «Корделія» - переможці районної, обласної та Всеукраїнської гри Сокіл «Джура». гімнастка  Кандибовська  Єлизавета, переможниця 18 обласних  змагань з художньої гімнастики в різних містах України, зайняла І місце у Всеукраїнському турнірі в місті Львів, І місце на міжнародних змаганнях з художньої гімнастики в місті Одеса.

Чудовий оновлений спортивний зал буде сприяти активному відпочинку і давати можливість для занять фізичною культурою та спортом школярам громади.

Для довідки: Спортивний зал Корделівської СЗШ І-ІІІ ступенів було оновлено протягом 2018-2019 н.р. Здійснено капітальний ремонт приміщення, встановлено систему вентиляції, відремонтовано роздягальні, туалетні кімнати, душові, кабінети вчителів фізкультури, закуплено нові меблі. Залучено коштів: районного бюджету – 103,646 тис. грн., Корделівської сільської ради – 58,435 тис. грн. А також  спонсорську допомогу: ТОВ «Трау Нутришин Україна» - Ільніцький А.М., ТОВ «Поділля - м’ясо» - Кулик О.Л. , ДПДГ «Корделівське» с.Корделівка - Мудрик В.М., ТОВ «Єко-сфера» - Пророк Л.О. , ФОП «Мельник» - Мельник О.П.