Головна / Новини та оголошення / Новини / Готуючись до відзначення Всесвітнього дня охорони праці

Готуючись до відзначення Всесвітнього дня охорони праці
11 квітня 2019 року

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Пачевського 11 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Розпочинаючи засідання, Анатолій Пачевський повідомив, що сьогоднішнє засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення  приурочене відзначенню в Україні, 28 квітня,  Всесвітнього  дня охорони праці.

Цього року Міжнародною організацією праці визначено гасло  Дня охорони праці  у 2019 році «БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»

Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2019 році  заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні  прийняв   ЗВЕРНЕННЯ   до  органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій, яке було оприлюднено на сайті РДА 8 квітня.

Розглянуто ряд важливих питань, серед яких  про стан охорони праці на підприємствах Вінницької області доповідав Затайдух Сергій Григорович – страховий експерт з охорони праці Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області. Він прибув з нагородою від виконавчої дирекції для директора  Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназії  Ілуєвої Олени Станіславівни, за популяризацію охорони праці серед дітей та багаторічну плідну працю в цій сфері.

Результати конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» оголосив  Олійник Андрій Петрович - завідувач сектору з профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці Козятинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області. Переможцями конкурсу в районі стали: Мельник Валерія та Томіща Дмитро з Лісової Лисіївки, Дудник Роман, Дудник Яна, Дудник Юлія, Кацьона Сергій та Постоюк Володимир з Мирного,Климчук Олександр з Черепашинець,Олексіюк Поліна та Чічіюк Катерина з Голендрів. Дві калинівські школи також були представлені серед переможців. Це Швець Віталіна із ЗОШ № ! та  із ЗОШ – гімназії № 2 сім переможців: Сімчук Валерія, Українець Анастасія, Гедз Вікторія, Тимощук Вікторія, Фокіна Анастасія, Нагірняк Владислав, Глушко Михайло. Всім переможцям вручено цінні подарунки.

За сумлінну працю, особистий внесок у розв’язання проблем охорони праці, високий професіоналізм та з нагоди Всесвітнього дня охорони почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено фахівців:

Галант Петра Тимофійовича – інженер з охорони праці ПАТ «Калина»;

Гуліватого Олександра Олександровича – голова профспілки освітян Калинівського району;

Іванова Володимира Ігоровича інженера з охорони праці ТОВ «Агромаш - Калина»; Кошового Віталія Терентійовича - начальника відділу охорони праці ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод»; Мельника Олександра Степановича – інженера з охорони праці ПП «Радівське»по ВСГП; Мургу Геннадія Миколайовича – інженера з охорони праціТОВ «Трау Нутришин Україна»; Сінчук Надію Іванівну – інженера з охорони праці Калинівської центральної районної лікарні.

Про використання газу в побуті наголосив Король Руслан Васильович  – майстер Калинівської дільниці Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз». Жваве обговорення даного питання не  має відповідей  на місцевому рівні.

Стан протипожежної безпеки в закладах з масовим перебуванням людей обговорено з Бондарчуком Максимом  Сергійовичем – провідним фахівцем Калинівського районного сектору головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області).

На завершення засідання Турик Валентина Іванівна – начальник відділу з питань праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту  населення  закликала учасників до активізації колдоговірної  діяльності на підприємствах району і  доповіла про стан укладання колективних договорів  в першому кварталі поточного року.