Головна / Новини та оголошення / Новини / Павло Розенко: У квітні і травні продовжиться виплата монетизованих субсидій

Павло Розенко: У квітні і травні продовжиться виплата монетизованих субсидій
11 квітня 2019 року

Виплата монетизованих субсидій, яка розпочалася 1 березня цього року, продовжиться у квітні і травні. Про це під час робочої поїздки до Житомира заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Потрібно забезпечити подальше інформування громадян щодо монетизації субсидій і виплату відповідних коштів вчасно і в повному обсязі, адже виплата «живих коштів» продовжиться у квітні і травні місяці», - сказав Павло Розенко, звертаючись до представників місцевої влади.

Він нагадав, що в цілому по Україні монетизовані субсидії через Пенсійний фонд та Ощадбанк отримують близько  3,5 млн родин. Щомісячна сума нарахування субсидій складає 5,7 млрд грн.

«Середній розмір субсидії складає 1680 грн», - уточнив Павло Розенко, зазначивши, що в наступному опалювальному сезоні виплата субсидій «живими грошима» продовжиться.

Служба Віце-прем'єр-міністра України