Головна / Новини та оголошення / Новини / Проведення групи зустрічі з прийомними батьками

Проведення групи зустрічі з прийомними батьками
11 квітня 2019 року

Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що в приміщенні Калинівської районної державної адміністрації в залі засідань було проведено групу зустрічі прийомних батьків Каліни В.В., Каліни Т.Г., Вигодянської Л.І., Вигодянського С.М., Шпотак Ю.Б. та Браткової А.І., Браткового М.В. з обговоренням теми: «Формування безпечної поведінки у дітей».

Метою заходу було надання прийомним батькам життєво необхідних знань, які допомагають дитині уникнути небезпеки у взаємодії з іншими.

До проведення зустрічі були залучені завідуючий центру практичної психології та соціальної роботи «Довіра» районного відділу освіти Андрейко А.В. та начальник служби у справах дітей РДА Кухар А.В.

В ході заходу прийомні батьки у форматі інтерактивної гри ознайомились і закріпили 5 основних правил безпечної поведінки дитини:

1.Стоп! Тут мій кордон!

2.Моє тіло належить тільки мені!

3.Погані секрети-небезпека для мене!

4. «Ні» означає «ні»!

5.Розмова з дорослими-вихід для мене!