Головна / Новини та оголошення / Новини / Зустріч з громадськістю села Лісова Лисіївка

Зустріч з громадськістю села Лісова Лисіївка
18 березня 2019 року

В приміщенні Лісово Лисіївського будинку культури 16 березня відбулись збори територіальної громади в яких взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк. Обговорювали соціально-економічні досягнення Калинівського району в 2015-2018 роках. Про зміни в нарахуванні субсидій та пенсійному забезпеченні.

«За звітний період за рахунок всіх джерел фінансування виконано робіт з улаштування вуличного освітлення на загальну суму більше 4,5 млн.грн. Із 57 населених пунктів району -  15 має централізоване водопостачання,  ще 9  в стадії завершення. Постійно вдосконалюється мережа медичних закладів району. Оновлене пологове та   гінекологічне відділення, осучаснене хірургічне, дитяче, травматологічне  відділення. Мережа  закладів  культури  відповідає  соціальним  нормативам. Завдяки зусиллям  райдержадміністрації  та  районної  ради жодного закладу культури не закрито, не  ліквідовано, не перепрофільовано, на рахунок субсидій  громадяни, отримавши субсидію готівкою, повинні самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, можуть використати на свій розсуд. А що до  пенсій перерахунок буде проведено по пенсіях призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням індивідуальних коефіцієнтів про стаж та заробіток кожної особи » - підкреслив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

На поставлені запитання люди отримали повні та конкретні відповіді.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>