Головна / Новини та оголошення / Новини / Вітання з Днем Добровольця

Вітання з Днем Добровольця
14 березня 2019 року

Сьогодні 14 березня  Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський, заступник голови районної ради Микола Господарець  завітали до військової частини А1445, що дислокується в с.Гущинці Калинівського району. Приїхали, аби привітати військовослужбовців , які нещодавно повернулися  з місць проведення бойових дій на Сході України, із прибуттям на постійне місце перебування та з Днем Українського добровольця .

Висловили щиру вдячність за невтомну й віддану службу, за значний внесок у захист мирного життя громадян.

«Військовослужбовці частини беруть безпосередню участь у збройних протистояннях на Сході України, захищаючи європейський вибір українського народу та його право будувати власну демократичну державу. Вони неодноразово демонстрували свою відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом. Кожен є справжнім патріотом» - наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Пачевський.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>