Головна / Новини та оголошення / Новини / Минає 75 років з дня визволення Калинівщини

Минає 75 років з дня визволення Калинівщини
14 березня 2019 року

Час лине невблаганно швидко і ось вже минає 75 років з того дня, коли нацистські війська були викинуті з української землі і нашої рідної Калинівщини. З нагоди відзначення визволення району і міста Калинівки від нацистських  загарбників 14 березня на центральній площі міста Калинівки відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Низько вклонитись тим, хто поліг на полі битви за рідну землю, або передчасно пішов з життя від фронтових ран, повоєнних негараздів прийшли голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук, міський голова Анатолій Шамалюк, делегації підприємств, установ, організацій міста та громадськості. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої Світової  війни. Сьогоднішня пам’ятна дата в історії нашого району вкотре засвідчує, що моральні цінності, здобуті багатьма поколіннями захисників рідної Вітчизни, не втратили й сьогодні свого значення.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>