Головна / Новини та оголошення / Новини / Зустріч з громадськістю села Глинськ

Зустріч з громадськістю села Глинськ
13 березня 2019 року

В приміщенні Глинського будинку культури 12 березня відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка з мешканцями Глинської територіальної громади. В сільському будинку культури присутні змогли почути про основні соціально-економічні досягнення Калинівщини в 2015-2018 роках, обговорити питання змін в пенсійному забезпеченні, наданні субсидій,оплати за електроенергію та газ.

«В системі дорожнього господарства району за рахунок всіх джерел фінансування у 2015-2018 роках проведено робіт з капітального ремонту доріг, тротуарів та проїздів комунальної власності на загальну суму 60 млн. 98 тис.грн. та поточного їх ремонту на суму 4 млн. 656 тис.грн. У звітному періоді за рахунок всіх джерел фінансування виконано робіт з улаштування вуличного освітлення на загальну суму більше 4,5 млн.грн.

За 2015 – 2018 роки 87 проектів громад району здобули перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад,

Для забезпечення доступності медичної допомоги постійно вдосконалюється мережа медичних закладів району. За період роботи програми «Доступні ліки»,виписали понад 10 тис. рецептів на суму 1,1 млн.грн.

Центральна районна лікарня це - потужний лікувальний заклад, де можна отримати належну медичну допомогу. Оновлене пологове та   гінекологічне відділення, осучаснене хірургічне,  дитяче ,травматологічне  відділення» - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк.

На поставлені запитання люди отримали повні та конкретні відповіді.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>