Головна / Новини та оголошення / Новини / Ощадбанк розпочав виплати субсидій готівкою тим отримувачам державної допомоги, які не є пенсіонерами

13 березня 2019 року
12 березня Ощадний банк розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року.

Відтак кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів «Швидка копійка» у будь-якому відділенні Ощадбанку, надавши лише паспорт та ідентифікаційний код.

В Ощадбанку радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян, пройти реєстрацію на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua або в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Як повідомлялося раніше, субсидіанти, які є пенсіонерами, розпочали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, починаючи з 4 березня 2019 року.

Міністерство соціальної політики України