Головна / Новини та оголошення / Новини / На базі Калинівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості було проведено просвітницький захід «Ринок праці-запит сьогодення»

8 лютого 2019 року

07.02.2019 року на базі Калинівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  було проведено просвітницький захід «Ринок праці-запит сьогодення» з студентами - випускниками Калинівського технологічного коледжу (в тому числі з студентами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). Для проведення заходу було залучено провідного фахівця відділу надання соціальних послуг Владичук Л.В, яка провела екскурсію по центру зайнятості, ознайомила студентів з роботою довідково - консультативного сектору, де знаходяться стенди, плакати з інформацією про права та обов’язки безробітних, зразки оформлення різних документів.

Студенти побували в секторі самостійного пошуку вакансій, де клієнт має можливість самостійно користуватись інформацією про вільні робочі місця і знаходити собі варіанти працевлаштування. Для того, щоб роботодавець зацікавився вашою кандидатурою, Любов Вацлавівна розповіла як найкраще скласти резюме для роботи, так як воно є вашою «візитною карткою».

В другій частині заходу виступила перед студентами начальник Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Мельникова Г.М., яка розповіла про виборчі права громадян в Україні.

<!--[if gte mso 9]><xml> 800x600 </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} </style>