Головна / Новини та оголошення / Новини / Веселі співомовки Руданського звучали в рідному селі поета

Веселі співомовки Руданського звучали в рідному селі поета
12 січня 2019 року

Всеукраїнське свято сатири і гумору імені Степана Руданського розпочалось на батьківщині  поета у с.Хомутинці. На свято до хомутинчан завітали  народний депутат України Петро Юрчишин, заступник керівника апарату райдержадміністрації Микола Щур, заступник голови районної ради Микола Господарець. За традицією, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Степана Руданського та відвідали музей великого земляка. У фойє Хомутинецького сільського будинку культури учасники заходу мали змогу ознайомитися з виставкою виробів декоративно-прикладного мистецтва сільських майстрів. Зі святом хомутинчан вітали народний депутат України Петро Юрчишин, заступник голови районної ради Микола Господарець, заступник керівника апарату райдержадміністрації Микола Щур. Побажали добра, здоров’я, благополуччя, подякували сельчанам за збереження традицій. Висловили впевненість у подальшому розвиткові та процвітанні села. Заступник керівника апарату райдержадміністрації Микола Щур підкреслив, що Степан Руданський дійсно став гордістю і славою не тільки Хомутинець, але й усього подільського краю. Саме Руданський вчить нас бути патріотами та любити власну землю. Веселими та різноманітними були виступи артистів на хомутинецькій сцені. Перед присутніми виступили – театр  сатири і гумору "Вінок Руданського", члени Вінницького куреня гумористів ім..С.Руданського, народний аматорський ансамбль «Рута-мята» с.Радівка  а також  учасники різноманітних творчих колективів з різних областей.

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE </xml><xml> </xml> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} </style>