На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, Будинком дитячої творчості та за підтримки народного депутата України П.Юрчишина проведено творчий фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Світ моїми очима». 

Метою заходу, який проходив в районному будинку культури, є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрила головний спеціаліст відділу освіти  Калинівської РДА  Блажченко Оксана Василівна, яка привітала діток та побажала їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Волкернюк Г.О. провела вправу «Країна знайомств».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення іграшки сюрпризу із паперу під назвою «ящірка - сюрприз».

Особливу родзинку до дитячого свята додали вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бережани (вокальний колектив «Юність» керівник Роїк І.Б. та хореографічний ансамбль «Танці» художній керівник Колісник І.В.), які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою.

Наприкінці заходу, за дорученням народного депутата України Петра Юрчишина, його дружина - Любов Ярославівна, особисто привітала маленьких митців і поспілкувалася з їхніми батьками. Всім учасникам фестивалю Любов Ярославівна подарувала гостинці з солодощами. Діти поласувати святковим обідом.

Сюрпризом заходу був подарунок Любові Ярославівні від майстринь Будинку дитячої творчості – «Набір до чаю», плетений

з паперу власними руками вихованців закладу.

 

 

До всіх новин