На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 16 листопада 2018 року.
Новини

Вчора, 5 листопада, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось 122 засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

На засідання чергової комісії надано 10 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, включаючи 5 проектів розпоряджень, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру  у Вінницькій області, а також 5 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації,підготовлених Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок– 1; про надання згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – 1; про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) – 1; про надання земельних ділянок в постійне користування -1; про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – 1; про внесення змін до договору оренди землі – 1; про внесення змін до договору оренди водного об’єкта – 1; про укладання договору оренди водного об’єкта на підставі діючого договору оренди землі–3.

Крім того, на обговорення комісії було винесено 4 питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.

За результатами роботи погоджено 9 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.

Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.

До всіх новин