На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 16 листопада 2018 року.
Новини

Проводячи ремонтні роботи у терапевтичному відділенні, створюємо максимально наближені умови перебування в ньому до домашніх. Все розроблено спеціально для хворих, для їх швидкого одужання, адже гарний настрій займає значне місце на шляху до повного оздоровлення. Звичайно, тут приємно знаходитися і медичним працівникам. На будівельні матеріали використано кошти районного бюджету, а проведення ремонтних робіт виконано за рахунок спонсорської допомоги підприємців та інших небайдужих людей.

В ході капітального ремонту перебудовано стіни, замінено стелю та підлогу. Відремонтовано харчоблок та санітарну кімнату. Кожну палату обладнано санвузлом, теплою та холодною водою, тобто створені комфортні умови для перебування хворих.

Наразі триває ремонт в кабінеті функціональної діагностики та на коридорі, який планується найближчим часом завершити.

Потребує капітального ремонту ще одна санітарна кімната та палата для хворих на туберкульоз.

У свою чергу Катерина Дичук – завідуюча терапевтичним відділенням Калинівської ЦРЛ відзначила: «Відділення забезпечене медикаментами,  є комфортні палати, де можуть перебувати хворі. Наразі у відділенні перебуває на лікуванні двадцять вісім чоловік. Палати розраховані на чотирьох пацієнтів. Є окрема палата на одне ліжко-місце. Відремонтоване відділення  - це справжній прорив для усіх жителів Калинівського району, в якому мають можливість отримуватимуть фахову медичну допомогу в комфортних умовах понад сорок пацієнтів водночас.»

До всіх новин