На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

 

Відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», подання державного фітосанітарного інспектора Зубко Т.Р. про виявлення вогнищ регульованого шкідливого організму – американського білого метелика на території  Калинівського району: с. Мирне, с. Польова Лисіївка, с. Нова Гребля, с. Котюжинці, с. Дружелюбівка, с. Нападівка, с. Радівка, у зв'язку з його шкодочинністю, здатністю до розповсюдження та з метою локалізації та ліквідації виявленого регульованого шкідливого організму:

1. Запровадити карантинний режим по американському білому метелику на території  Калинівського району: с.Мирне, с.Польова Лисіївка, с.Нова Гребля, с.Котюжинці, с.Дружелюбівка, с.Нападівка, с.Радівка на загальній площі 13,15 га. 

2. Затвердити межі карантинних зон, в яких запроваджується карантинний режим у Калинівському районі в зв’язку з виявленням регульованого шкідливого організму – американського білого метелика (додається).

3. Строк дії карантинного режиму запровадити з моменту набрання чинності цього розпорядження до остаточного знищення вогнищ американського білого метелика.

4. Затвердити фітосанітарні заходи з локалізації та ліквідації  вогнища американського білого метелика, що додаються.

5. Заборонити вивіз рослинної продукції (свіжі плоди кісточкових, зерняткових, ягідних культур та винограду, посадкового матеріалу) за межі господарств без огляду та дозволу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

6. Організаційному відділу апарату райдержадміністрації опублікувати дане розпорядження на веб-сайті райдержадміністрації та в засобах масової інформації.

         7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                                          В. ГАВРИЛЮК

До всіх новин