На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

З метою усунення наслідків надзвичайної ситуації, що відбулась в Калинівському р-ні у вересні минулого року, з обласного бюджету на останній позачерговій сесії додатково було виділено 5 млн. грн. Жителі с.Павлівки Калинівського району продовжують отримувати грошову адресну допомогу для проведення аварійно - відновлювальних робіт житлових будинків. Через відділення Укрпошти уже профінансовано 1502,8 тис. грн.. Станом на 10 серпня цього року виплачено населенню 736755 гривень.

«Майже щодня проходять засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, під час яких затверджуються списки жителів с.Павлівка для виплати адресної допомоги вартості проведення аварійно-відновлювальних робіт в житлових будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок надзвичайної ситуації 26-27 вересня 2017 року в Калинівському районі із зазначенням суми коштів, у відповідності до актів обстеження та розрахунків вартості проведення аварійно-відбудовних робіт» - наголосив перший заступник голови Калинівської РДА Юрій Слабчук.

За словами посадовця, передбачено 520 тис. гривень для купівлі мешканцю с.Павлівки будинку, який постраждав під час надзвичайної ситуації і не підлягає відновленню. Також заплановано кошти для розрахунків за проведення робіт з монтажу віконних блоків в житлових будинках с. Павлівки Калинівського району. Уже 100 тис. грн.. перераховано фірмі будівельників.

Юрій Слабчук підкреслив: «Зараз проводяться остаточні підрахунки. Але звернення громадян продовжуються і комісія Павлівської  сільської ради продовжує робити обстеження домогосподарств. Залишилося не так багато об’єктів, по яких потрібне відшкодування. Процес наближається до завершення».

 

До всіх новин