На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

Сьогодні, 10 серпня відбулась робоча зустріч першого заступника  голови райдержадміністрації Юрія Слабчука з начальником Калинівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олександром Павліченком, заступником начальника Калинівського районного відділу ДВС ГТУ юстиції у Вінницькій області Віктором Онищенком. Було обговорено виконання Закону України «Про виконавче провадження в частині стягнення заборгованості по сплаті аліментів».  

Начальник Калинівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олександр Павліченко зауважив, що передбачено складання адміністративного протоколу за невиконання рішення суду в частині несплати аліментів. Даний протокол передається в суд, який виносить ухвалу про застосування до боржника відповідних мір. Відповідно до законодавства, актуалізовано перелік суспільно корисних робіт та забезпечено їх фінансування для здійснення оплати за виконану боржником (порушником) роботу. Детально розповів про обмеження виїзду за кордон, позбавлення водійських прав та інше. Сьогодні по району є 980 виконавчих документів щодо стягнення аліментів, із них по майже 600 проводяться відрахування.

Перший заступник  голови райдержадміністрації Юрій Слабчук наголосив на неухильному виконанні Закону України «Про виконавче провадження в частині стягнення заборгованості по сплаті аліментів».  

 

 

До всіх новин