На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

Відповідно до статистичних даних  з початку року на водоймах країни вже загинуло 774 людини, з яких 79 дітей. На території Калинівського району з початку року загинуло 2 особи - 26.05.2018 року на р. П.Буг загинув житель с. Слобідка 1968 р.н.; 21.07.2018 року в с. Черепашинці, на затопленому кар’єрі, загинув житель м. Калинівка 1988 р.н. Уміння плавати – ще не гарантія безпеки на воді. Відкрите водоймище – це завжди ризик. Можна опинитися у воді не уміючи плавати, можна далеко запливти від берега і втопитися. Під час плавання вас може підхопити сильна течія, або можете заплутатися у водоростях. Дотримуючись мір безпеки, ви можете уникнути цих непередбачених ситуацій.

Міри по попередженню екстремальних ситуацій на воді:

-         не купайтесь і тим більше не пірнайте в незнайомих місцях, не запливайте за буйки;

-         не випливайте на шлях суден і не підпливайте на близьку відстань до них;

-         не відпливайте на надувних матрацах або камерах далеко від берега;

-         не купайтесь в нетверезому стані;

-         знаходячись на морі не купайтеся під час шторму;

-         обов’язково навчіть плавати своїх дітей, близьких та друзів.

Як діяти при надзвичайній події на воді

            Якщо ви опинилися у воді, не уміючи плавати, ляжте на воду обличчям вверх, широко розкиньте руки і дихайте чим глибше і чим рідше. Знаходячись у вертикальному положенні, рухайте ногами так, ніби то ви крутите педалі велосипеда. Якщо ви пристали, віддихайте, лежачи на спині. Для цього розправте руки і ноги, ляжте головою на воду і розслабтесь. Інший спосіб – зжавшись „поплавком”. Вдихніть, погрузіть обличчя в воду, обніміть коліна руками і прижміть їх до тіла, повільно видихніть у воду, а потім – знову швидкий вдих над водою і знову „поплавок”. Якщо ви замерзли, зігрівайтесь, по черзі напружуючи руки і ноги. Відпочивши, знову пливіть до берега.

            Якщо вас підхватила течія річки, рухайтесь по діагоналі до найближчого берега. Для подолання морського прибою відпочивайте під час руху хвилі від берега і активно пливіть під час її руху до берега. Якщо у вас звело ногу, погрузіться з головою у воду і, випрямивши ногу, з силою рукою потягніть на себе ступню за великий палець.

До всіх новин