На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

Сьогодні, 9 серпня відбулося  позачергове засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської райдержадміністрації.

Під час засідання затверджено список жителів с.Павлівка для виплати адресної допомоги вартості проведення аварійно-відновлювальних робіт в житлових будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок надзвичайної ситуації 26-27 вересня 2017 року в м.Калинівка в сумі 547650 грн. у відповідності до актів обстеження та розрахунків вартості проведення аварійно-відбудовних робіт.

Дано доручення Павлівському сільському голові Кособуцькому В.В., начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Нетрибчуку І.П. підготувати і надати  для розгляду на районній комісії з питань ТЕБ  та НС списки жителів, перелік документів необхідних для здійснення виплати адресної допомоги вартості проведення аварійно-відбудовних робіт в житлових будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок надзвичайної ситуації 26 вересня 2017 року в м. Калинівка.

 

До всіх новин