На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

З нагоди дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету в Україні та з метою пропагування олімпійського руху та здорового способу життя, 12 червня 2018 року у м. Калинівці, на базі Калинівської ЗОШ 1-3 ст. №3, проведено Олімпійський день. В рамках проведення заходу відбулися спортивні змагання з різних видів спорту (футбол, футбол малий, баскетбол, волейбол, легка атлетика).

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Основна мета Заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві, прагнення досконалості; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

Олімпійський день проведено сектором у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти Калинівської міської ради та дитячо-юнацькою спортивною школою (відділ освіти райдержадміністрації). Базу для проведення свята, як зазначалося, надала Калинівська ЗОШ 1-3 ст. №3. З максимальною відповідальність до проведення заходу поставився вчитель фізичного виховання даного закладу – Геннадій Марчук.

Під час урочистого відкриття з привітальним словом виступили – завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Ірина Коваль; начальник відділу освіти Калинівської міської ради – Леонід Мацера та директор Калинівської ЗОШ 1-3 ст. №3 – Валентина Кугай. Також на заході були присутні: методист відділу освіти міської ради – Олександр Вдовиченко; методист відділу освіти райдержадміністрації – Сергій Мельничук; директор ДЮСШ – Микола Овчинніков; керівники громадських організацій «Сокіл» - Віктор Сак та «Федерація гімнастики» - Вікторія Гаврилюк. Окрасою урочистого стали виступи юних гімнасток. По завершені урочистої частини учасники спортивних змагань розійшлись по майданчикам, де одночасно змагались футболісти (футбол та малий футбол), баскетболісти, легкоатлети та волейболісти. Кожен учасник отримав соки від ТОВ «Еко - сфера», дипломи та подарунки від обласного відділення НОК з відповідною символікою.

 

До всіх новин