На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Ці та інші питання було обговорено 12 червня на нараді під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка за участю керівників підприємств та територіальних громад.

Командир в/ч 3028 Національної гвардії України Богдан Вакулко інформував про проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними на базі в/ч 3028. Детально розкрив зміст понять: особливий період, резервіст, резервні підрозділи, оперативний резерв, військова та альтернативна служба. Навчальні збори з військовозобов’язаними військового резерву першої черги проходитимуть  з 02 по 15 липня 2018 року на території  в/ч 3028 Національної гвардії України, чисельністю 125 осіб.

 

 «Навчальні збори з військовозобов’язаними сприятимуть покращенню обороноздатності країни. Саме тому необхідно приділити належну увагу їх проведенню на території району. Залучати на збори свідомих громадян» - наголосив голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк. Звернув увагу на позитивні особливості альтернативної служби.

 

Про здійснення заходів щодо розчистки річок, які є протоками річки Південний Буг на території району розповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Поліщук. Звернув увагу на виконання доручення першого заступника голови облдержадміністрації А.Гижка від 14.05.2018. №2756 щодо ефективної реалізації програм збереження природніх ресурсів. З 10.06.18 і до 10.12.18. триватимуть роботи по розчистці річок, які є протоками річки Південний Буг. В першу чергу необхідно виготовити проект робіт.

 

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Ференець ознайомив із правилами обліку дітей шкільного віку, наголосив на участі органів місцевого самоврядування в провадженні «Нової української школи». Доповів про забезпечення швидкісним Інтернет зв’язком закладів освіти району. «Нова українська школа» запрацює з 01 вересня цього року. Реформування триватиме близько 12 років. Громади Нової Греблі, Мирного та Котюжинець уже виділили кошти на впровадження нової української школи. Якісним швидкісним Інтернет зв’язком  забезпечено 15 шкіл.

 

Про стан підписання декларацій між лікарем та пацієнтом в районі інформував головний лікар Комунальної установи «Калинівський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Юрій Житовоз. Станом на сьогодні, підписано 16996 декларацій між пацієнтом та лікарем, із них 3368 дітей. Це складає 45% всього сільського населення району.

 

Голова райдержадміністрації закликав кожного керівника приділити максимальну увагу забезпеченню належної організації виконання розглянутих на нараді питань.

До всіх новин