На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Участь в нараді, яка відбулась 11 червня, брали начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, Гилюк О. В. – фахівець  з адміністративної діяльності Калинівської дільниці Хмільницького відділення ПАТ «Вінниця газ», Соломко В.І. – директор СО «Калинівські електромережі».

Доповідаючи про проведення планових ремонтних робіт на Калинівській ГРС з 04.06.2018р по 25.06.2018р. по м.Калинівка та с.Павлівка фахівець адміністративної діяльності Калинівської дільниці Хмільницького відділення ПАТ «Вінниця газ» Олег Гилюк сказав, що до 22 червня газопостачання в м. Калинівка буде відновлено, с. Павлівку планується запустити 12 червня.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Ференець розповів, що 6 шкільних таборів району працюють у штатному режимі. Триває виконання заходів щодо впровадження нової української школи.

Про завершення посівів всіх видів культур, інвентаризацію парів доповів Олександр Поліщук - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Зауважив, що дана робота є потужним потенціалом майбутнього насіння.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк наголосив на участі органів місцевого самоврядування в впровадженні «Нової  української школи», звернув увагу на порядок обліку дітей шкільного віку, забезпечення швидкісним Інтернет зв’язком закладів освіти та інше.

До всіх новин