На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Відповідно до статті 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», статей 20, 22 Бюджетного кодексу України, рішення 27 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року №576 «Про Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року», з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва в області головою облдержадміністрації було прийнято розпорядження «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес – планів для підприємців – початківців (стартапи) від 17.04.2018 року №315.

Метою проведення конкурсу є підтримка підприємницьких ініціатив та надання методично – консультативної допомоги громадянам України щодо започаткування власної справи та підприємцям – початківцям щодо розвитку бізнесу.

У конкурсі можуть примати участь підприємці – початківці (стартапи), а також громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані у Вінницькій області і мають намір розпочати підприємницьку діяльність. Підприємці – початківці (стартапи) – це юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох років. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Головним розпорядником коштів обласного бюджету з надання грантів (безповоротної фінансової підтримки юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців для здійснення підприємницької діяльності з подальшим звітом про використання отриманих коштів) є Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної держаної адміністрації.

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-плани, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

Конкурс бізнес  - планів проводиться протягом трьох місяців у три етапи.

Оголошення про початок конкурсу, умови його проведення і термін прийняття заявок на участь розміщено на офіційному веб – сайті обласної державної адміністрації.

Конкурсна комісія призначає і встановлює наступні розміри грантів:

до 50 тис. грн можуть отримати Учасники, реалізація бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності незалежно від їхнього місцезнаходження;

до 80 тис. грн можуть отримати Учасники, реалізація бізнес-планів  яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;

до 100 тис. грн можуть отримати Учасники, реалізація бізнес-планів яких передбачає спів фінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

 

 

До всіх новин