На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

 

 

        Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про проведення  в районі семінар - наради за участю агровиробників та представників  сільських  рад та об’єднаних територіальних громад району.

      7 лютого  Кабінет Міністрів Ураїни схвалив програми підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами у рамках Державного бюджету  на 2018 рік. Загальна сума підтримки складає 6,3 млрд гривень проти 5,5 млрд грн в минулому році.

       Згідно затвердженого обласною державною адміністрацією графіку  в кожному районі області проводяться відповідні заходи щодо презентації  та популяризації державних програм підтримки виробників аграрної сфери економіки .

        Саме сьогодні така семінар - нарада  відповідного тематичного спрямування була проведена  в Калинівському районі.

          На нараду запрошені  відповідальні спеціалісти сільгосппідприємств району які утримують галузь тваринництва, керівники фермерських господарств, представники сільських рад та об’єднаних  територіальних громад району.

       Як основні доповідачі свою інформацію присутнім довели представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Агенції регіонального розвитку у Вінницькій області, банків, що підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва, Вінницької філії  ДП  « Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин».

         По завершенні презентації державних програм  підтримки агровиробників, зацікавленим учасникам зібрання було надано вичерпну відповідь на всі поставлені запитання відповідними компетентними фахівцями обласного та районного рівня.

           Порядок денний був актуальним і цікавим для аграріїв Калинівського району, які з року в рік демонструють колосальний потенціал агровиробництва. А тому залучення додаткових коштів, в тому числі фінансів Державного бюджету поточного року в рамках підтримки аграрного сектору буде сприяти ще більш масштабним, позитивним тенденціям в цьому непростому виробництві.

До всіх новин