На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

 

 Питання поводження з твердими побутовими відходами, благоустрою територій, ремонту автомобільних доріг та інші було обговорено 13 березня  на кущовій нараді під головуванням заступника голови Вінницької облдержадміністрації Василя Броварника. Участь у  заході, який відбувався в приміщенні Калинівської райдержадміністрації, брали  керівники профільних департаментів і управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та ОТГ Калинівського, Хмільницького та Козятинського районів.

Відкриваючи нараду, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник сказав: « Чистота і порядок залежить від кожного з нас. Складування сміття має бути впорядковане. Необхідно об’єднати зусилля влади та місцевого самоврядування в напрямку створення комплексів для переробки сміття. Уже зараз необхідно працювати з суб’єктами господарювання щодо прибирання прилеглих територій»

А також визначив напрямки роботи для кожного району щодо проведення інвентаризації стану в’їзних знаків, очищення лісосмуг, впорядкування узбіччя доріг, грейдування територій, водовідведення, доступності об’єктів для людей з обмеженими фізичним можливостями.

«Дороги мають бути максимально проїзними» - наголосив Василь Броварник. У 2017 році в сферу управління ОДА прийнято 7,5 тис. км доріг. Для їх утримання передбачено 623 млн. грн.. на 1 рік, із них – 62 млн. грн. передбачено використати на комунальні дороги.

Власне бачення щодо наведення поряду на підлеглих територіях та результатів роботи з цього напрямку висловили керівники районів.

 

Голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк сказав: «Із запланованих в 2017 році 8 котелень, на альтернативне опалення переведено 6 котелень.В рамках реалізації районної програми «Питна вода на 2016-2020 роки» в районі проводилась робота з будівництва 10 сільських водогонів. Рішенням 9 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 10.02.2017 року №213 затверджено районну Програму поводження з твердими побутовими відходами в Калинівському районі на 2017-2020 роки. В рамках реалізації програми за 2017 рік освоєно більше 1,5 млн.грн. На протязі 2017 року реалізовано 5 інвестиційних проектів Новогребельською та Бережанською сільськими радами на загальну суму 8 млн. 315 тис.грн.»

Завершальним підсумком наради стало детальне обговорення питань комплексної системи очистки кожного району, а також шляхи їх вирішення.

 

 

 

 

До всіх новин