На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 14 грудня 2018 року.
Новини

Напередодні свята весни і краси, 7 березня,  в с.Павлівка Калинівського району відбулась приємна для жителів громади подія. Урочисто відкрито оновлений сільський будинок культури. Сучасно облаштоване приміщення, гарні зала, сцена та інтер’єр гостинно зустрічали присутніх.

 З визначною подією павлівчан приїхали привітати заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, начальник управління культури і мистецтв облержадміністрації, заслужений артист України Станіслав Городинський голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук.

 «Сьогодні ми святкуємо подвійне свято. Це відкриття клубу та свято жінки. Попри всі виклики, які у 2017 році витерпіла Павлівка, ми можемо побачити, як відроджується ваше прекрасне село. Усім жінкам бажаю миру, добра та злагоди, а селу – процвітання та добробуту» - сказав заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, звертаючись до всіх присутніх в залі. Для сільської бібліотеки подарував книги, виготовлені за сприяння Вінницької ОДА

 В свою чергу, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк побажав всім учасникам заходу весняного настрою. А також наголосив «Події, які ми пережили минулого року, закарбуються в пам’яті кожного з нас. Багато чого вже  зроблено. Проведено ремонти в оселях павлівчан, відновлено школу, а сьогодні – відкриваємо оновлений будинок культури. Влада і надалі буде працювати для того, щоб Вам жилося і працювалось краще».

 «Ми зібрались в гарному та ошатному будинку культури. Все це – результат роботи не тільки влади, громадськості, а й жителів села». Подякував усім, хто долучився до цієї справи. «Будуємо Європу в нашій країні уже зараз» - сказав голова районної ради Василь Поліщук.

 Усіх, хто допомагав в оновленні сільського будинку культури нагородили Подяками. А кожній жінці, присутній в залі, вручили квіти.

 Учасники художньої самодіяльності села та району підготували глядачам щирі українські пісні та слова. Гарного настрою додали виступи жіночого самодіяльного ансамблю та дитячого духового оркестру Павлівського сільського будинку культури, військового духового оркестру Національної Гвардії України.

 

 Роботи з оновлення Павлівського будинку кульутри виконувались господарським методом. Були задіяні працівники соціальних закладів села та будівельники інших організацій. За кошти районного бюджету на загальну суму 450 тис. грн., спонсорську допомогу було проведено ремонт та закуплено предмети інтер’єру, меблі в глядацьку залу, гримерну та інші приміщення.

 

В планах Павлівської територіальної громади – до кінця року провести утеплення фасаду сільського будинку культури, використовуючи кошти сільського бюджету. А також – перекриття даху загальноосвітньої школи, стадіон зі штучним покриттям, асфальтування доріг.

 

До всіх новин