На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Районним будинком дитячої творчості було започатковано акцію, яка надалі переросла у великий проект  «Привітай солдата». Мета акції – моральна та матеріальна допомога нашим воїнам-захисникам в зоні АТО. За цей час було передано  на схід волонтерами м. Калинівки сотні  листівок, оберегів, речей першої необхідності та солодких подарунків для підняття бойового духу  та гарного настрою захисників.

    За підсумками І-го етапу акції  «Привітай солдата» активніше проявила себе учнівська організація ЗОШ І-ІІІ ст. с. Іванів - діти передали 15 посилок для воїнів. Також небайдужими були учні  шкіл району: с. Л.Лисіївки, Писарівки, Радівки, Корделівки, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Калинівки.  Всіх учасників І-етапу акції було відмічено грамотами та сувенірами від Будинку дитячої творчості.

   У 2017 р. в рамках проекту «Привітай солдата» розпочав свою роботу клуб «Патріот» при БДТ. Членами клубу стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бережани, які є активістами у національно-патріотичному напрямку. Діти з концертною програмою відвідали військовий шпиталь м. Вінниці та завітали до військової частини с. Мізяків, піднявши патріотичний настрій не лише військовим, а й цивільним громадянам.

   Також нещодавно учасниками клубу «Патріот» стали  юні активісти  - учні 6-а класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2-гімназії м. Калинівки, їм були вручені буклети клубу та значки. Діти отримали свої перші доручення, спрямовані на активну роботу у співпраці з воїнами АТО та волонтерами.

   Патріотичне виховання наших дітей – в наших руках. Якими ми виховаєм наше підростаюче покоління, такою збудуємо нашу Україну – єдиною і незалежною, могутньою та квітучою. Разом ми робимо гарну справу,  справу всього нашого життя.

 

Керівник проекту Попутаровська В.М.

 

 

До всіх новин