На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Відділ з питань персоналу апарату райдержадміністрації повідомляє, що  з 01 січня 2018 року відповідно до статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”  розпочинається етап подання суб’єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” щорічних електронних декларацій за 2017 рік.

Акцентуємо увагу на тому, що необхідно зробити декларанту.

З метою завчасної підготовки осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та інших суб’єктів декларування до подання електронних документів, зменшення навантаження на програмно-апаратні ресурси інформаційно-телекомунікаційної системи “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” під час проведення чергового етапу електронного декларування Ви маєте виконати слідуючі дії:

По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

По-друге, перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП необхідно завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому був отриманий ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Якщо термін дії сертифікату сплинув, скористатись ЕЦП неможливо, тому необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП.

Після отримання нового ЕЦП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua  і скористатись посиланням: “Я загубив/змінив свій приватний ключ”. У полі “Поточна електронна адреса” потрібно вказати електронну поштову скриньку, з якою зареєстрований декларант  в Реєстрі, та натиснути кнопку “Вислати код для відновлення”. На вказану поштову скриньку надійде лист “Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ”. Для зміни ЕЦП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому був отриманий новий ЕЦП, обрати файл нового ЕЦП, вказати пароль від нового ЕЦП та натиснути кнопку “Змінити ЕЦП”. Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд поданої заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядаються протягом 1 доби у робочий час.

Наголошуємо, що гранична дата подання е-декларацій 31 березня 2018 року. У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання суб’єктами декларування е-декларацій відповідно до вимог  Закону України “Про запобігання корупції”, відповідальна особа з питань запобігання корупції зобов’язана  повідомити про це Національне агенство з питань запобігання корупції упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту відповідно до “Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону  України “Про запобігання корупції” та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій ”.

До всіх новин