На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 21 жовтня 2018 року.
Новини

Саме під таким гаслом 4 грудня в конференц-залі районного будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Міжнародного дня волонтерів. Були присутні керівники району, установ та організацій, учасники Революції Гідності, учасники АТО, ветерани Афганістану, військовослужбовці, голови територіальних громад та представники громадськості.  

Розпочався захід вітальним словом голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка та голови районної Ради Василя Поліщука.

«Щиро, від усієї душі дякую всім волонтерам за доброту сердець, небайдужість до чужого горя і біди, за розуміння, співчуття, а ще - за велике милосердя, готовність прийти,  зрозуміти, допомогти і  підтримати людей в саму важку хвилину. Бажаю всім міцного здоров’я, злагоди, любові, поваги, миру і щастя в нашій  Україні!» - сказав голова райдержадміністрації ВолодимирГаврилюк.

Не оминули увагою і надзвичайні події, які відбулися 26 вересня 2017 року в Калинівці на 48 «Арсеналі». Й тут, у першу годину горя, вже працювали волонтери, які евакуйовували населення, ризикуючи своїм життям… Мчали серед ночі   автобуси до Калинівки з Вінниці, Козятина, Липовця та Літина.

Подякували молодим волонтерам, які започаткували свою діяльність із збору допомоги для учасників Революції Гідності, потім для учасників АТО, а тепер для хворих, які потребують негайної допомоги.

На зустрічі волонтери отримали подяки та музичні вітання від молодих талантів Калинівщини. 

 

 

 

До всіх новин