На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні п’ятниця, 16 листопада 2018 року.
Новини

Виплата пенсій через банківські установи – це складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Чинним пенсійним законодавством України пенсіонерам надано право вибору установи, яка безпосередньо здійснює виплату їхньої пенсії та допомоги. Більшість людей літнього віку отримує належні їм виплати у відділеннях поштового зв’язку. Проте така послуга здійснюється не безоплатно, за це Пенсійний фонд сплачує значні кошти.

З метою економного та раціонального використання коштів органами Фонду нашої області розроблена програма отримання пенсій через вкладні рахунки в банках. І це дає можливість економити пенсійні кошти, оскільки такі послуги надаються банками безоплатно.

Пенсійним фондом України в Калинівському районі запроваджена виплата пенсій через особові рахунки одержувачів пенсій в установах АТ  „Райффайзен Банк Аваль”, ПАТ КБ „Приватбанк”, „Державний ощадний банк України”, АТ «УкрСиббанк», ПАТ «КРЕДі АГРІКОЛЬ БАНК», АБ «Укргазбанк».

Велика кількість пенсіонерів переконалась у перевагах обслуговування в установах банків. Цьому сприяють і додаткові послуги, які їм пропонують банки (отримання пенсії за допомогою пластикової картки, надання фінансових та торгових кредитів, акції та розиграші).

Основною метою переведення виплати пенсій та грошової допомоги з установ зв’язку на вкладні рахунки в банківських установах є заощадження пенсійних коштів. 

 

До всіх новин