На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 22 липня 2018 року.
Новини

З метою підтримки державної програми та підвищення доступності кредитних коштів, що залучаються населення на енергозберігаючі заходи, продовжено роботу згідно обласної програми енергозбереження для жителів Вінницької області, яка передбачає компенсацію 8% ставки за користування кредитними ресурсами, отриманими в кредитно-фінансових установах на заходи з енергозбереження, що будуть проводитись населенням та ОСББ. Слід зазначити, що на даний нас у Вінницькій області функціонує  - 772 ОСББ, у тому числі у м. Вінниці - 490.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА, на 2017 рік з обласного бюджету на відшкодування коштів населенню  та ОСББ передбачено фінансування у розмірі 3 млн. грн. З початку дії Державної Програми з енергозбереження «Ощадбанком» та «Укргазбанком» видано: 10 878 кредитів фізичним особам та 20 для ОСББ на загальну суму 241 998 тис. грн.

Також зазначено, що станом на 06.10.2017 р., з початку дії Державної програми з енергозбереження взято зобов’язань по відшкодуванню кредитів для фізичних осіб та відшкодовано 1 986,4 тис. грн., в тому числі:

  • по АТ «Ощадбанк» - 1247,9 тис. грн.
  • по АБ «Укргазбанк» - 738, 5 тис. грн.

Кредиторська заборгованість - відсутня.

 

До всіх новин