На сайті проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за можливі тимчасові незручності в користувані.
Попередня Наступна Закрити
Калинівська РДА
Сьогодні неділя, 22 липня 2018 року.
Новини

04 серпня 2017 року Голова Державної казначейської служби України з робочим візитом  Тетяна Слюз відвідала Калинівку.

Свою робочу поїздку очільниця Казначейства розпочала із зустрічі з колективом УДКСУ у Калинівському районі, де ознайомилась з умовами праці казначеїв, поділилася досвідом та напрацюваннями центрального апарату, ознайомила з нововведеннями, що безпосередньо стосуються повноважень органів Казначейства.

Під час перебування у  Калинівському  районі Тетяна Слюз провела зустріч -  нараду з представниками місцевої влади та розпорядниками бюджетних коштів Калинівського району, на якій обговорювались актуальні питання бюджетного процесу, питання наповнення Єдиного казначейського рахунку, фактичний стан надходжень від податкових та прирівняних до них платежів, приватизації державного майна, позик під урядові гарантії, стан виконання державного та місцевих бюджетів за видатками.

Також Голова Казначейства приділила увагу розгляду питань щодо змін у бюджетному законодавстві, об’єднання територіальних громад, питанням переходу їх на казначейське обслуговування, змінам у бюджетному законодавстві при складанні бюджетної та фінансової звітності, перспективам переходу на запровадження електронної фінансової звітності, стану та перспективам розвитку системи дистанційного обслуговування клієнтів за допомогою програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства-Казначейство».

Під час робочої наради в Калинівській райдержадміністрації  Тетяна Слюз  окреслила основні аспекти переходу на електронну форму подачі звітності розпорядниками бюджетних коштів з 1 січня 2018 року. Обговорила актуальні питання бюджетного процесу, забезпечення безперебійного фінансування потреб району. При обговоренні питання щодо об’єднаних територіальних громад Тетяна Ярославівна  відзначила, що у місті Калинівка було створено першу в країні  об’єднану територіальну громаду.

По завершенню зустрічі Тетяна Слюз побажала всім присутнім на зустрічі плідної праці, миру, добробуту, злагоди, благополуччя та родинного затишку.

 

До всіх новин